Top 7 automatów Playtech do wypróbowania w 2018 roku

Istnieje wiele kasyn, programistów i gier do wyboru. 2018 ledwo się zaczęło, mnóstwo czasu na wypróbowanie czegoś nowego. Damy ci kilka pomysłów. Graj mądrze i dużo wygrywaj!

1. Trójkąt Bermudzki

To klasyczne gniazdo z motywem morskim przenosi Cię do Trójkąta Bermudzkiego, aby zyskać szansę na odkrycie legendarnych tajemnic. Playtech przesyła ci kolejną przygodę eksploracyjną z prostą mechaniką i wspaniałymi kombinacjami.

Gra toczy się na 3 bębnach i 5 liniach wygranych, a zakłady wynoszą od 0,01 € do 25 €. Tabela wypłat jest widoczna przez cały czas i jest zgodna ze standardowymi zasadami, w przypadku których zestaw trzech takich samych symboli zapewnia lukratywną zapłatę. Gra zawiera symbole delfinów, rekinów, ośmiornic, żaglówek i samolotów.

Niewielki zwrot w stronę tego prostego miejsca to dwie dodatkowe kombinacje wygranych. Zestaw trzech stworzeń morskich daje 10 monet, a połączenie trzech symboli łodzi lub samolotu daje 25 kredytów. Jackpot jest prezentowany przez żaglówkę. Zestaw trzech łodzi daje od 400 do 1000 monet, przy czym wzrasta wraz z liczbą linii, na której losowany jest jackpot.

2. Boogie z dżungli

Jungle Boogie to oldschoolowy automat, który sprawi, że poczujesz się jak w dżungli z ryczącymi zwierzętami, śpiewami ptaków i plemiennymi bębnami, które biją w rytmicznym rytmie. Jest to klasyczny 3-bębnowy, jednopoziomowy automat zasilany przez Playtech, wyposażony w jackpot 4000 monet i trzy poziomy monet.

Zakłady zaczynają się od 0,01 € i dochodzą do 15 €, a każda z trzech monet na postawione przez ciebie poziomy zakładów ma inny zestaw nagród.

Symbole, które można uzyskać, to pirania, jaguar, małpa, papuga, pawian i tygrys. Zdobycie trzech tygrysów zapewni ci najwyższą możliwą wygraną. Pierwszy poziom monety oferuje maksymalną nagrodę w wysokości 1000 monet, drugi – 2000, a trzeci może dać ci lukratywny jackpot 4000 monet.

3. Alchemist’s Lab

Playtech robi to ponownie, z jednym z najprostszych automatów online. W laboratorium Alchemist znajdują się trzy przyciski, z których każda zawiera jedną z trzech wartości zakładu: 1, 2 i 3 EUR oraz prostą rundę bonusową Click-to-Discal.

Symbole w grze głównej zawierają garść alchemicznych mikstur i przedmiotów. Symbolem tej monety jest symbol złotej monety, w zestawie trzy z nagrodami za 10 000 monet, jeśli postawisz zakład maksymalny, a 3 000 i 6 000 za mniejsze zakłady. Ponadto jedna moneta nagradza 2, 4 lub 6 monet, a zestaw dwóch złotych monet zarobi od 25 do 75 monet.

Funkcja gry premiowej zostaje odblokowana po uderzeniu w trzy symbole Alchemist Book. Runda bonusowa pozwala ci kliknąć trzy butelki, aby przetworzyć ciecze na metal, zdobywając różne nagrody, w zależności od rodzaju metalu, który stworzyłeś.

4. 8-Ball

Playtech oferuje klasyczny, bardzo schludny i prosty automat wrzutowy z 8-Ball. Ten 3-bębnowy, jednopoziomowy automat z motywem bilardowym lub bilardem sprawia, że ​​gra się dobrze, dobrze znaną, solidną i sprawdzoną mechaniką slotów i niczym więcej.

W jednej linii gry gra wynosi do dwóch monet na obrót, a zakłady wynoszą od 0,01 € do 10 €. W grze znajduje się także mini jackpot z 2 000 nagrodą mnożnika dla każdego, kto obstawia maksimum, gdy trzy symbole 8-Ball wypełniają linię zakładu.

Poza standardową wypłatą w trzech rodzajach, ten automat płaci również za trzy piłki w paski lub solidne, co daje łącznie 10 warunków wygranych. Standardowy, prosty i niezawodny kawałek, 8-Ball zachowuje wierność klasycznemu odczuciu i intuicyjnej mechaniki.

5. Crazy 7

Crazy 7 to 3-bębnowy jednoręki automat do gry, dostarczony przez Playtech. Gra ma zwariowany stary styl wizualny i efekty dźwiękowe, które będą przypominać o czasie, w którym postacie biegały w miejscu przez kilka sekund, a następnie rzucały się do przodu jak sprężyna.

Zakłady w tym powrocie z początku lat 70 zaczynają się od 0,05 € i idą do 15,00 € i pozwalają ci postawić do trzech monet na linię. Wszystkie symbole w grze mają postać cyfry 7 i różnią się w zależności od koloru.

Są niebieskie, zielone i czerwone symbole „7”. Uzyskanie kombinacji różnokolorowych siódemek da ci najniższą nagrodę, a zdobycie trzech czerwonych da ci jackpota 400 monet.

6. Ghost Rider

Spektakularny film otwierający wita Cię w tym wideo Play Playtech po serii Ghost Rider Marvela. Niesamowita grafika i muzyka, uzupełniona zestawem bogatych i fajnych mechaniki, sprawiają, że jest to jeden z bardziej przyjemnych automatów w branży.

Gra oferuje 5 bębnów i do 20 linii wygrywających, a zakłady wynoszą od 0,01 € do 1000 €. Dziki symbol, Płonąca Czaszka naszego bohatera, pojawia się tylko na bębnach 2, 3 i 4, działa jako standardowy Dzik w głównej grze, zastępując dowolny inny symbol, oprócz Rozproszenia lub Premii, aby ukończyć wygrywające linie. Podczas Free Spins zmienia się jednak w dziko rosnący, rosnący na cały bęben, jeśli się pojawi.

Scatter, stylizowane logo Ghost Rider, nagradza 10 darmowych spinów, gdy pojawiają się trzy lub więcej, jednocześnie działając jako osobna kombinacja wygranych do wygrania do 100 monet, gdy 5 pojawi się na bębnach.

Gra oferuje fajny system premiowy. Pięć symboli Płonącego Siekacza pojawiających się w środku każdego bębna aktywuje grę bonusową, w której ścigasz duchy, by zdobywać nagrody. Slot oferuje także 10 000 nagród za każdy pełny zestaw symboli przedstawiających ludzką formę naszego bohatera, co przekłada się na potencjalną wygraną w wysokości 200 000 monet!

Na koniec, wszystkie automaty Marvela dzielą pulę czterech progresywnych jackpotów – Power, Extra Power, Super Power i Ultimate Power. Każdy spin w tych automatach ma szansę aktywować grę jackpot, podczas gdy wyższe spiny mają większą szansę. Po wygraniu wejściówki musisz kliknąć, aby odkryć jackpoty, a ujawnienie trzech tego samego rodzaju zapewni ci jackpot i kończy grę. Zgadza się – kiedy zdobędziesz wejściówkę, masz gwarancję wygrania jackpota!

7. Fontanna Młodości

Kolejna z tych oldschoolowych, klasycznych, mechanicznych automatów wideo z Playtech, Fountain of Youth, stara się zapewnić spokój i spokój w świecie zakładów online, z dźwiękami ptaków ćwierkających, relaksujących wodospadów i przyjemnej grafiki.

Gra oferuje trzy bębny i trzy linie wygrywające, z jedną monetą na linię, dla zakładów o wartości od 0,01 € do 15 €. Gra ma dość prostą mechanikę, z zestawem trzech rodzajów pięciu symboli, które zarabiają sporo monet.

Są jednak puste miejsca, choć jest to nieco zrekompensowane przez inny warunek wygranej, który jest spełniony, jeśli jakiekolwiek 3 symbole są obecne na linii i przyznają 4 monety.

Ikona „Fontanna Młodości” jest najbardziej lukratywna, a zestaw trzech zarabia 400, 600 lub 800 monet na liniach zakładów 1, 2 i 3.

Który lubisz najbardziej? A może wolisz inne automaty Playtech? Daj nam znać w sekcji „kontakt”.