Sizzling Hot – poznaj zasady i najlepsze wersje kultowego slotu online

Sizzling Hot Online

Owocówki pomimo upływu lat nadal biją rekordy popularności w internetowych kasynach. Fani barowych automatów przenieśli się do wirtualnej rzeczywistości i z przyjemnością spędzają swój wolny czas na grze w Sizzling Hot.

Kultowy slot doczekał się wersji online od Novomatic już na początku XXI wieku, a od tego czasu powstało kilka ulepszonych edycji oraz dziesiątki gier inspirowanych oryginalną wersją.

Sprawdź zasady gry, poznaj swoje szanse na wygraną oraz odkryj najpopularniejsze odmiany ponadczasowego hitu z kasyn online!

Podstawowe zasady Sizzling Hot

Zasady działania internetowych automatów typu jednoręki bandyta to bułka z masłem nawet dla początkujących graczy, którzy po raz pierwszy odwiedzili kasyno online.

Sizzling Hot nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy oraz strategii, daje jednak możliwość atrakcyjnych wygranych oraz niewymagającej rozrywki na najwyższym poziomie. Co czeka na ciebie na ekranie gry?

 • 5 bębnów i 5 linii płatniczychSizzling Hot Zasady
 • Owoce: arbuzy, pomarańcze, cytryny, winogrona, śliwki i wiśnie
 • Symbol 7: najwyższe wygrane
 • Symbol Scatter: gwiazdka gwarantująca wygraną w rundzie
 • Menu z ustawieniami oraz tabelą wypłat
 • Przyciski do obsługi gry: start, automatyczna gra, ustawianie wysokości zakładów

Wygrana przysługuje ci za trafienie zwycięskiej kombinacji składającej się z co najmniej trzech identycznych symboli na jednej linii płatniczej. W tabeli wypłat znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące wysokości wygranych za trafienie poszczególnych symboli. Stawki różnią się nie tylko w zależności od symbolu, ale na ich wysokość ma także wpływ liczba takich samych symboli: za 5 siódemek zgarniesz najwyższą kwotę.

Dodatkowe funkcje

Podstawowa wersja Sizzling Hot jest bardzo prosta i pozbawiona dodatkowych poziomów i bonusów, symbolu Wild czy też możliwości zgarnięcia wielkich wygranych z jackpota progresywnego.

Nie oznacza to jednak, że nie znajdziesz żadnych dodatkowych trybów – Novomatic udostępnił graczom charakterystyczną dla tego dostawcy funkcję ryzyka.

Na czym ona polega? Po każdej wygranej możesz zdecydować, czy chcesz grać dalej, czy może pokusisz się o zgadnięcie koloru następnej karty na ekranie. Jeśli twój typ się sprawdzi, to wygrana z ostatniej rundy zostanie podwojona, a ty będziesz mógł dalej zgadywać lub powrócić do podstawowego trybu gry.

Błędne wytypowanie koloru wiąże się z utratą wygranej z ostatniej rundy. Gracze z żyłką hazardzisty będą zachwyceni!

Najlepsze wersje gry

Novomatic zachęcony sukcesem pierwszej wersji Sizzling Hot wypuścił sześć kolejnych edycji jednego z najpopularniejszych slotów owocówek w kasynach online:

 • Sizzling Hot DeluxeSizzling Hot Quattro
 • Sizzling Hot 7
 • Sizzling 8
 • Sizzling Hot Deluxe: ulepszona wersja
 • Sizzling Hot Quattro
 • Sizzling 6 Slot

Poszczególne wersje niewiele różnią się od pierwowzoru, jednak fani tego slotu na pewno zauważą ewolucję gry na przestrzeni lat. Główne zasady pozostały niezmienione, nie oznacza to jednak, że wszystko wygląda tak samo.

Każda kolejna edycja to coraz lepsza grafika, animacje i efekty specjalne. Firma Novomatic umożliwiła również dołączenie do walki o wielką wygraną w jackpocie progresywnym w wersji Deluxe, symbol Wild oraz szósty bęben w Sizzling 6 czy też aż cztery plansze z bębnami w Quattro, co oznacza cztery razy więcej linii płatniczych oraz szans na wygraną. Przetestowałeś już wszystkie edycje od oryginalnego producenta slotu i chciałbyś spróbować czegoś nowego? Inni popularni dostawcy gier hazardowych także posiadają w swojej ofercie owocówki inspirowane Sizzling Hot!