Ciekawe fakty, których nie wiesz na konto ruletka online

Gra w ruletkę jest często nazywana królową kasyn online i naziemnych, i nie bez powodu: jest to bardzo kultowa gra, która nie wymaga dużo nauki do grania i oferuje prawie tyle samo szansa na wygraną pierwszego gracza, tak jak doświadczonego hazardzistę. Aby zagrać w ruletka online, wystarczy wiedzieć, w jaki sposób obstawiane są zakłady i opanować kilka podstawowych wskazówek i ograniczeń rozgrywki. Zanim jednak odpłyniesz i rzucisz zakręt, oto jedenaście ukrytych faktów na temat gry, które prawdopodobnie powinieneś wiedzieć zanim umieścisz swoje pieniądze na kierownicy.

Źle zrównoważone koło może cię wygrać wiele

Jeśli wejdziesz do kasyna, aby zagrać w ruletkę, możesz wyjść jako milioner, jeśli masz oko, by zauważyć źle siedzące koło i wiedzieć, jak wykorzystać tę nierównowagę.
Gra w ruletkę opiera się na fizyce. Miejsce, w którym piłka odbija się i gdzie ląduje, zależy od kilku czynników, w tym od prędkości koła, miejsca, w którym piłka najpierw ląduje, a także od liczby kierowców.

Jednakże, chociaż wszystko wydaje się przypadkowe, źle osadzone koło zmusza piłkę do lądowania w określonym miejscu bardziej niż powinno. Warto zwrócić uwagę na brak równowagi na kole przed postawieniem zakładu.

Nie ma formuły matematycznej do pokonania kursów

Podczas gdy możesz rozbić bank w grze takiej jak blackjack, licząc karty, nie ma pewnej pewnej metody na pokonanie szansy w ruletce, jeśli koło nie ma nierównowagi
Wielu próbowało wymyślić sztuczki i systemy oszukiwania – od podstawowej „bielizny po szczęśliwą” po skrupulatną modlitwę o boską interwencję – ale żadna strategia nigdy nie zadziałała. Popularny fizyk Albert Einstein był kiedyś cytowany, mówiąc, że jedynym sposobem na pokonanie ruletki było kradzież pieniędzy, gdy krupier nie patrzył. Ruletka online nie pozwoli na to. Chociaż niektórzy ludzie przeklinają się za pomocą niektórych opracowanych przez siebie metod, żaden z nich nie został ostatecznie wykazany jako skuteczny.

Koło, numer bestii i ruletka zasady

Zarówno wersja 0 (europejska), jak i 00 (amerykańska) kół ruletki mają popularny przydomek: „Diabelskie koło” Częściowo dlatego, że liczby ruletka online sumują się z mityczną liczbą bestii – 666 – a częściowo ze względu na skłonność gier do wysyłania wielkich graczy do piekła (a przynajmniej ich portfeli). Początkowo numery na kole ruletki były umieszczane niesekwencyjnie, aby zapobiec problemom kół obciążonych, które faworyzowały jedną stronę koła lub drugą, i aby wyeliminować oszustwo, ale z czasem przyjęto obecny system numeracji, ponieważ oszustwo nie jest nawet zdalne możliwy.