Korzyści wynikające z ubezpieczenia auta w towarzystwie HDI

Korzyści wynikające z ubezpieczenia auta w towarzystwie HDI

Wiele osób poszukuje ubezpieczeń komunikacyjnych dostosowanych do swoich indywidualnych potrzeb. Na polskim rynku działa wiele firm ubezpieczeniowych, dlatego wybór nie jest tak prosty, jak może się to wydawać na pierwszy rzut oka. Jednym z towarzystw oferujących ciekawe rozwiązania dla użytkowników aut jest towarzystwo HDI. Jest to firma nieco mniej znana niż liderzy rynkowi, specjalizująca się w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

Pakiety usług oraz polisa OC Turbo

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest regulowane przez specjalną ustawę, dlatego zakres oferowanych usług jest bardzo podobny we wszystkich firmach działających na terenie Polski. W większości przypadków towarzystwa proponują korzystne rozszerzenia pakietu usług oraz stosują atrakcyjne zniżki. Firma HDI proponuje pakiet OC i Autocasco, a także specjalny wariant ubezpieczenia OC Turbo. Pozwala on na korzystanie z dodatkowych usług po kolizji na drodze, w tym holowanie do warsztatu samochodu osoby poszkodowanej, a także sprawcy wypadku.

Ubezpieczenie szyb i opon

Kolejna ciekawa możliwość dostępna w firmie HDI to ubezpieczenie opon i szyb samochodowych. Na skuteczną pomoc kierowcy mogą liczyć na terenie całego kraju, nawet w miejscu zamieszkania. Firma nie ogranicza odległości, jaka jest potrzebna na dojazd do klienta. Możliwa jest organizacja naprawy lub wymiany szyby bez potrzeby angażowania środków finansowych osoby ubezpieczonej. Dodatkową korzyścią jest możliwość uzyskania nawet 30% zniżki na ubezpieczenie przy wznowieniu polisy na kolejny rok, pod warunkiem braku zmian warunków umowy.

Polisa na wypadek kradzieży auta

Wiele osób obawia się także sytuacji, w której ich pojazd zostanie skradziony. Firma HDI nie jest w stanie przeciwdziałać utracie pojazdu, można jednak wykupić ubezpieczenie Ekstra 2000. Gwarantuje ono szybką wypłatę środków finansowych w wysokości 2 tysięcy złotych po utracie całego pojazdu. Pozwala to zabezpieczyć swoje najważniejsze potrzeby w pierwszych godzinach i dniach po kradzieży samochodu. Kierowca nie musi określać z góry celu wydatków ani rozliczać się z firmą HDI za pomocą paragonów czy faktur. Polisa Ekstra 2000 stanowi więc doraźną pomoc, dzięki której osoba ubezpieczona może szybko dojechać do celu podróży lub powrócić do miejsca zamieszkania.

HDI posiada propozycje ubezpieczeń komunikacyjnych, które powinny zainteresować właścicieli pojazdów różnego typu. Dla osób niezdecydowanych firma udostępnia wygodny kalkulator ubezpieczeń, dzięki któremu można zapoznać się ze szczegółowymi warunkami oferowanych polis. 

Daniel